شركت ويستا سرزمین چای ایرانیان

برند "تی تایم" یا "TeaTime" تحت امتیاز شرکت شرکت "ویستا سرزمین چای ایرانیان" به عرضه انواع چای های سیاه، سبز، سفید، رویبوس، ماته و ترکیبات خاص "Specialty" می پردازد. این مجموعه در راستای توسعه بازار داخلی و ورود به بازار HORECA و مصرف کنندگان خانگی همچنین به عرضه محصولات و تجهیزات جانبی چای و دمنوش وارد شده است.

این شرکت به صورت رسمی نماینده انحصاری شرکت "تی لند دبی" در ایران است، و محصولات این شرکت صرفا با لیبل "تی تایم" در ایران عرضه می گردند. شرکت "تی لند دبی" در ابتدا تحت عنوان شركت مواد غذايى ستارگان شب در سال ۲۰۰۴ تأسيس گشته و ضمن رشد و گسترش مجموعه در زمينه محصولات جانبى چاى و چاى كيسه اى، خط فروش كاملی از محصولات سنتى مخصوصا چاى گياهى و مخلوط را نيز تاسیس کرده است.

هدف ما

هدف ما گسترش عملكرد و خدمات در سراسر ايران از طريق امتياز انحصارى خويش و رقابت منصفانه در بازار HORECA (هتل ، رستوران ، كافه ها) به جهت اطلاع از كيفيت بالاى محصولات خود مي باشد. ضمن داشتن اعتماد به محصولات خود و تيم عالى پشتيبانى، هرگز دست از تلاش و استفاده از موقعيتهاى مناسب بر نخواهيم داشت. تلاش ما براى اصالت ، صداقت و خلوص در محصولات مان و تجارت مان خواهد بود و متعهد به عرضه كيفيت ثابت و قابل اطمينان هستيم. هدف ما بدست آوردن رضايت كامل و ۱۰۰٪‏ و ايجاد رابطه اى قوى بر پايه مشترى مدارى خواهد بود.